Nervi La Copiii?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Doina cu 2 ani in urma.

Buna seara ,am o fetita de 3 ani si o saptamana si din data de 8 martie are niste crize de nervi care ma sperie ,plus ca oricine vine la noi nu pleaca fara ca ea sa planga si sa faca crize de plans ,oriunde mergem cu ea si sunt copiii gatai de acolo no pot scoate cu vorba buna ci pur si simplu urla arunca obiecte ma loveste ,ma trimite de langa ea pur si simplu nu ma anteleg cu ea ,va rog datimi un sfat ,sunt la capatu puterilor nu anteleg de ce face asa ,de regula ai un copil ok ,nam probleme cu ea.va multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-copilului-cand-este-cazul-sa-ne-ingrijorami_10989