matreata

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de www.zamfir_mirela_8 cu 12 ani in urma.

cum pot scapa de matreata?

Raspunsuri (3)

Dara

acum 12 ani

Eu folosesc numai sampon Head&Shoulders. La celelalte sampoane fac matreata.Gaseste samponul potrivit parului tau.

Medic Epuran

acum 12 ani

Utilizatorul Dara a dat un răspuns foarte bun - va trebui să găsiţi samponul potrivit părului d-vs (unele persoane folosesc pentru îndepărtarea mătreţii şampon Nizoral, altele Head&Shoulders, etc).

Sabina Staicu

acum 10 ani

Am avut si eu probleme cu matreata, si mi-a trecut greu pana am gasit un sampon bun.

Am fost la doctor sa imi zica ce sa folosesc ca sa scap de matreata si mancarimea scalpului si mi-a dat un sampon natural pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Samponul e incredibil… m-am indragostit de el. De cand am inceput sa il folosesc am scapat de matreata si mancarimea scalpului. Imi place enorm de mult misorul si imi place ca nu face spuma multa cum fac produsele chimice.