Mai pot crește în înălțime ?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de MembruMobileAppfuzzy515 cu 6 ani in urma.

Salutare! Aș dori să știu dacă mai am sanșe să cresc în înălțime.În ultima periaodă am observat o creștere foarte lentă în înălțime,poate chiar nulă! Menționez că am 17 ani și 6 luni și am înălțimea de 1,83-1,84 metrii (descălțat,încălțat până la 1,85 și puțin,nu că ar conta).Și dacă as mai avea șanse,ce metode aș putea folosi pentru a-mi maximiza rezultatele ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/metode-naturale-pentru-a-creste-in-inaltime_10146