limba incarcata

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de ionela182 cu 12 ani in urma.

am un baitel de 4 ani jumatate si are limba tare incarcata ,care ar putea fi motivul

Raspunsuri (2)

Dereglare intestinala

acum 12 ani

Dereglare intestinala in cele mai multe cazuri.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Medicul de familie sa consulte copilul , care fie sufera de constipatie sau tulburari digestive cu modificarea echilibrului florei microbiene intestinale, fie o diskinezie biliara , fie ceva in cavitatea bucodentara .