Legat de penis.

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de varyos cu 10 ani in urma.

Buna ziua.Am si eu o intrebare.Am 15 ani si pe langa paul penisului am niste fel de bubite albe.As vrea sa stiu daca este normal sau daca sufar de ceva.

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 10 ani

Cum arata bubitele? ca niste cosuri mai mici sau sunt multe si imprastiate peste tot? daca simti ca te deranjeaza poti merge la un medic urolog.

varyos

acum 10 ani

sunt mici si albe gen ca si cosurile doar ca un pic mai lunguiete si sunt doar pe mergine

varyos

acum 10 ani

nu ma deranjeaza cu nimic,dar cand le vad ma enerveaza,adica e normal sa ai asa ceva ?