intreabari despre penis

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Raul-Valentin cu 9 ani in urma.

Eu am 12 ani ,penisul meu in erectie are 9-10 cm dar varful lui este in forma mai stelata si este rosu varful.Am auzit ca un penis de adult are alta forma(varful),mie cand ar trebui sa mi se faca la fel.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Cand vei fi adult, pe la 18-20 de ani, pana atunci se dezvolta.

Raul-Valentin

acum 9 ani

va rog imi spuneti cum schimb yahoo-ul sau cum sa imi sterg contul