Infectia buricului?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de CrisVio cu un an in urma.

De doua zile am buricul rosu în interior cu o secreție apoasa alba care miroase urat însoțite de dureri foarte intense în zona ombilicala! Am și diaree ,greata, amețeli! Ce este și cum pot trata! Este grav? Mulțumesc!!

Raspunsuri (1)

Claudiu 1974

acum 3 luni

Cel mai bine te duci la dermatolog, e o zona foarte greu de administrat daca ai probleme, o sa til curețe, si o sa ti dea 2 creme , un antibiotic si un antifungic . Am incercat și eu acasa dar nam reusit . Dute la medic cat mai repede !