Imunitate

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Mirela-Cristina cu 16 ani in urma.

Am un baietel de 5 luni si doua saptamini si pina acum a racit de doua ori adica la fiecare doua luni raceste.
ce ar trebui sai dau si dela ce virta ceva de imunitate?

Raspunsuri (2)

Adina13393923

acum 16 ani

Parerea mea ,cel mai indicat ar fi sa consulti medicul pediatru,ac***a in vedere si varsta bebelusului.Multa sanatate.

gabriela618

acum 16 ani

si fetitza mea are 8 luni si a fost bolnava de 3 ori,pana acum am luat de 2 ori antibiotic.Si acum e bolnava are puroi in gat,a facut urticarie de la medicamente si dearee.i-am dat Septilin de la firma Himalaya pt imunitate,pt ca ziceau medicii ca e super bun dar degeaba.Asa ca lasa natura sa-si urmeze cursul.Mai am o fetitza de 8 ani si ea a fost la fel de bolnavicioasa.I-am dat de iomunitate produse de la Aloe si Herba Life,foarte scumpe si tratament lung,si degeaba.Cand a implinit 6 ani a fost un prag.din momentul acela nu se mai imbolnaveste.deci dupa cum spuneam...Natura fiecaruia