iesim cam des

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de frory cu 13 ani in urma.

am un bebe de 5 luni si face scaun de 3-4 ori pe zi nu diaree iese normal.e bine?

Raspunsuri (5)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Dacă scaunul este legat si sugarul creste în greutate , nu sunt probleme . Puteti introduce,dacă acceptă ,câteva linguriţe de decoct de orez (zeamă sau mucilagiu ) în laptele pe care-l p***a. Un scaun legat arată o digestie normală !
Sănătate Dr. Emil Otesteanu

Mama

acum 13 ani

Nu ati precizat cu ce hraniti bebelusul...

Gabi

acum 13 ani

Iesiti unde? La plimbare? Este foarte bine, copilul trebuie sa ia aer curat! Incercati totusi sa legati titlul postului de continutul sau. Multumim.

andreea

acum 10 ani

am un bebe de 5 luni si face scaun de 3-4 ori pe zi nu diaree iese normal.e bine

andreea

acum 10 ani

este alaptat la san