Greutate bebe?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11601153609 cu 3 ani in urma.

Bună ziua! Am un băiețel de 8luni care s-a născut cu greutate de 3. 950kg și 51cm. Acum cântărește 7.800kg și are 71cm. Îmi puteți spune, va rog, dacă valorile sunt normale pt vârstă lui? Va mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/ce-greutate-trebuie-sa-aiba-bebelusul-meui_18180