Giardia?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11637847028 cu 2 ani in urma.

Buna ,am un băiat de 3 ani si 2 luni si se vaita de burta mereu ,iam facut ecograf si analize la treaba mare ia iesit giardie am fost la doctorul de familie și nu mia dat nimik ce sai dau va rog frumos sa ma ajutați?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Parazitoze/giardioza_550

Utilizator11637847028

acum 2 ani

Buna ziua ,am fost cu el la pediatrie pt consult si ma trimis sai fac o glicemie la copil avea 146 dar tin sa menționez ca a mancat o guma de dimineață și san ,sa fie din cauza asta marita glicemia ?