fetita mea nu ia in inaltime si nici in greutate

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de candy_84 cu 12 ani in urma.

fetita mea nu ia in inaltime si nici in greutate.Are 7 ani, 107cm si 16kg este normal?
si foarte des acuza dureri in jurul omblicului mai exact de 1 an de zile i-am repetat testul pt paraziti intestinal isi ia iesit de fiecare data negativ

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergeti la un consult la un cabinet de Enocrinologie, mai ales daca Parintii au inaltime si greutate normala .