este bun GIARDINOPHYT

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de roberta66 cu 12 ani in urma.

buna...va rog sa imi spuneti daca este bun GIARDINOPHYT pt copii de 5 ani si daca da si rezultate?Daca are paraziti intestinali poate bea ceai de musetel indulcit cu zahar si lamaie?Ce dieta stiti pentru a scapa de paraziti si cand facem tratamentul cu GIARDINOPHYT ce alimente nu sunt permise?astept raspunsuri!!

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

La copiii peste 12 ani se poate da Fasygin foarte eficient pentru Giardia (lamblia intestinala ). La copiluld-vs se poate da Giardinophit timp de 7 zile,pauza 7 zile control si apoi inca o serie de 7 zile pentru eventuale oua de giardia ramase . Nu trebuie regim special .