E normal sau nu...

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Marinela17107580 cu 15 ani in urma.

...ca unei fetite de 10 ani sa-i creasca deja cateva firicele de par la subbrat?

Raspunsuri (3)

Dorina6899908

acum 15 ani

Da,este normal sa-i inmugureasca si sanii.

Elena991510

acum 15 ani

ff normal :D

Dorina6899908

acum 15 ani

Nu stiu ce nr. de tel. ai nevoie.Vad ca ai putut intra pe forum,sa pui intrebarea.Deci, nu ai alceva de facut decat sa intri pe CONSULTA MEDICUL,sa urmezi toti pasii si sa-ti spui problema.In maxim 72 de ore, vei primi raspuns competent,de la un specialist.Pe forum se exprima pareri, in functie de experienta fiecaruia.