durere de genunchi

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de csilinka cu 12 ani in urma.

fiul meu de 9 ani jumate se plange mult de durere de genunchi medicul de familie mia recomandat calciu iam administrat dar acum acuza din nou dureri as vrea sa stiu de ce analize ar avea nevoie ca sa depistam care e cauza dureri si sa nu fie infectie. va multumesc

Raspunsuri (3)

Adi

acum 12 ani

Daca durerea e sub rotula inseamna ca e de la crestere si il va tine cam un an asa ma tinut si pe mine

ionut

acum 8 ani

am o durere de sub genunchi,(sub rotula) e umlflat si ma doare doar daca apas am 13 ani si nu stiu ce e vreau sa ma ajuati.multumesc

ionut

acum 8 ani

am o durere de sub genunchi,(sub rotula) e umlflat si ma doare doar daca apas am 13 ani si nu stiu ce e vreau sa ma ajuati.multumesc