dezvoltarea copilului

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de membru244552 cu 10 ani in urma.

buna ziua baiatul meu are 8 ani si nu are pofta de mincare as dori sa mi recomandati niste vitamine sau ceva pentru pofta de mincare

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Lipsa poftei poate sa fie si de la altceva.Nu ii dati vitamine aiurea, mai bine duceti-l la un consult.Daca doctorul zice ca are nevoie de vitamine atunci va zice el pe care sa le cumparati.