Cum îmi pot ajuta bebelușul?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Sofia cu un an in urma.

Bebelușul meu de o luna plânge des manca mult și ar tot vrea sa mance specific ca îl alăptez dar suplimentar îi dau și biberon. Problema care ma neliniștește este ca are scaun tare și face doar cu ajutorul supozitorului medicul de familie nu prea ma ajutat sau îndrumat cu nimic. Ce pot face ce ar putea avea sau ce a-și putea sa ii dau sa îl ajut sa se simtă mai bine?

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Bună ziua, probabil laptele pe care îl primește nu-i are de ajuns grăsime, de aceea se si constipa.

MembruMobileApp150330210422332

acum un an

Mergeți cu bebelușul la medic gastroenterolog,recomand dacă puteți la spitalul Grigore Alexandrescu din București sunt medici pediatri f buni!

Ionela

acum un an

Pe mine m-au îndrumat să schimb laptele praf.