crestere copil

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de o stea cu 11 ani in urma.

Baietelul meu are 3 ani si 8 luni,13,8 kg,si 93 cm.La nastere a avut 3.3 kg,si 52 cm.
Ce imi recomandati sa ii stimuleze cresterea? Produse naturiste,alimente,exercitii...Orice sfat e binevenit.Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Sirop cu multivitamine de la Life Care. Se da 3 luni la rand cu pauza intre ele de 2 saptamani.

Andrada

acum 11 ani

am gasit pe situl *** Imune - pentru intarirea sistemului imunitar. Este format din alge marina - chlorella si spirulina. L-am dat si eu copiilor mei si chiar are efect.

o stea

acum 11 ani

Multumesc din suflet pentru raspunsuri.