Creștere în înălțime

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Andrada Kq cu 10 ani in urma.

Bună seara,
Am 16 ani și 1,38 înățime. Am fost la endocrinolog , am făcut o radiografie la mână iar doctorul a spus că mi s-au îmchis cartilajele. Mai există vreo șansă să cresc?

Raspunsuri (4)

anieluk

acum 10 ani

buna ..nu dispera nici eu nu sunt inalta si sunt de varsta ta roagate si totul o sa fie bine nu te lua dupa medici asa mi-au spus si mie..

abc

acum 10 ani

Buna,
Nu prea stiu cum stau lucrurile cu cartilajele, dar daca inca nu ti-a venit ciclul, poti sa mai cresti pana pe la 18 ani (cunosc cazuri)!

Andrada Kq

acum 10 ani

Mi-a venit ciclul :)

Andrada Kq

acum 10 ani

Mi-a venit ciclul :)