CE SA CUMPAR

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de manea adriana cu 11 ani in urma.

BUNA ZIUA,VA ROG SA MI DATI UN SFAT ,PENTRU UN COPIL DE 8 ANI ,CE SA I DAU PENTRU POFTA DE MANCARE,VITAMAMINE SAU CE SA FAC?,MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Mirabela

acum 11 ani

incearca tratamentul cu Imune. Este format din alge marine clorella si spirulina. La noi toata familia il foloseste si pentru inmunitate/cresterea poftei de mancare, dar si pt alte afectiuni. Produsul il gasesti pe ekilibrium. ro

Sanda Lovin

acum 11 ani

Daca copilasul tau nu are pofta de mancare este posibil sa aiba paraziti. Incearca sa ii dai ceva pentru deparazitare. Eu folosesc Hulda Clark si este special pentru asa ceva. Este mai scump, dar merita banutii, deoarece efectele se vad rapid