Ce pot sa fac?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11526822695 cu 5 ani in urma.

Buna am un bebe de 3 sapt si din spital am iesit cu o iritație faianțe urata pe piciorușe mai exact foarte aproape de organele genital chear la încheieturi am folosit diferite creme dar degeaba Menționez ca il si ustura dupa parerea mea,ce asi putea face?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Ati incercat Dermovate + hemorzon sau Elocom? Orcum, mergeti la un medic dermatolog!