ce pot face sa ma inalt?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de andutza 95 cu 11 ani in urma.

cum ma pot inalta am 1.55 la 17 ani as vrea sa praktik innotull....mai exista si altcv ptr a ma inalta makar 8 9 10 cm ???

Raspunsuri (67)

Marius

acum 11 ani

incearca tractiuni abdomene sport innot bascket ;) alearga fa kilometri :) asa te inalti mananca un fruct 2 pe zii si mancare calumea :)

mirela

acum 11 ani

am 16 ani si 1.57 si sunt foarte mica ...ce pot face sa ma analt...?

Andreea

acum 10 ani

Ai 16 ani doar ;) ti se pare ca la varsta asta esti scunda la 1,57?! tu inca te dezvolti, pana la 20 de ani sa tot cresti..

Cristi

acum 10 ani

Am 13 ani si doar 1.62 m si toata lume spune ca sunt mic. Si chiar sunt pt ca cunosc copii de 7-8 ani care sunt inalti ca mine. Foarte multe persoane cred ca eu am doar vreo 8 ani. Ce credeti ca as putea sa fac ca sa ma inalt repede? Am facut inot si inca fac tractiuni si sunt tot asa... si mananc si multe fructe.

Maria

acum 10 ani

Crezi ca tu esti mic??
Eu am 13 ani,ca tine si am doar 1,42 :(((

Maria

acum 10 ani

Add te rog : https://www.facebook.com/maria.aleman.395891?ref=tn_tnmn :o3333333

katy

acum 10 ani

eu am 1,58 si 14 ani!si nu stiu cum sa fac sa ma inalt..sper sa imi fie de ajutor parerile voastre.. :)

katy

acum 10 ani

ai o ialtime potrivita pentru varsta ta.. :)m:*

Radu

acum 10 ani

trebuie sa te ti atarnat de o bara sa joci baschet sa stai intins in pat cu mainile i ntise vreo 5-8 minute sa sari 100 pe zi pe varfuri sariturile fiind inalte sa stai in picioare pe varfuri cu mainile intinse 10-15 minute

razvan

acum 10 ani

trebuie sa faci mult sex si te inalti vreo 13-15 centimetri eu de la sex am 1.88cm

cristian

acum 9 ani

cup***aai practicat asa ceva? :))

grigorescu ervin

acum 9 ani

da ma fix de la sex

cr72849-2849#

acum 10 ani

Joaca cate o ora pe zi baschet si dute la innot . Eu am 11 ani si 1.50 .

vicki

acum 10 ani

eu am 14 ani 1.48 si 37 kg vreau sa mai cresc dar nustiu cum ajutatima

Alexandra Luiza

acum 10 ani

Buna am varsta de 14 ani am 1,50 metri si 44 Kg cum asi putea sa ma mai inalt 10 cm?

andrei

acum 9 ani

eu am 18 ani si am 1.58mm

alex

acum 9 ani

"1.58mm" what????????????

Bogdan

acum 10 ani

Eu am 1.76 la 16 ani si 65 kg ....... ori cum eu am crescut mult vara la mare:d

mihaela

acum 10 ani

https://www.youtube.com/watch?v=IF55ruqjY8o

andreea

acum 10 ani

As vrea si eu sama inalt am 1,50 si am doar 14 ani!!Ce pot sa fac ajutatima va roggg!!! :((((

Pag 1 din 4