Buna?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11608575951 cu 3 ani in urma.

Buna ziua am o fetita de virsta 1an si 8 luni si ma confrunt cu o problema fetita mea cind e tare nervoasa sau cere ceva ce nu pot sai ai dau sau cind plinge si nu o bag in seama plinge tare si la un momedat ai vine sa vomite si trebuie sa o calmez imediat ca imi e frica ca se ineaca si nu stiu cum sa reactionez la aceasta dilema va rog ajutatima cu sa fac sau ce sa fac cum sa reactionez,,,, va multumesc .....

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-copilului-cand-este-cazul-sa-ne-ingrijorami_10989