baile cu apa termala

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de alana2002ro cu 11 ani in urma.

au voie copii in varsta de 3 ani sa faca baie in apele termale ? minerale ? sulfuroase? sarate? la ce varsta au voie copii sa mearga in astfel de statiuni ? multumesc

Raspunsuri (1)

Dor

acum 8 ani

Castigati bani chiar acum, din prima luna! 100-285 de euro lunar! Cautam de urgenta persoane serioase care sa colaboreze cu noi intr-o activitate simpla, in timpul liber sau full-time, cu castiguri imediate, de 100 de euro lunar (part-time) sau 285 euro lunar (full-time), din prima luna. Oferim si cerem seriozitate absoluta! Pentru mai multe detalii, contactati imediat unul dintre membrii echipei noastre, la una dintre adresele noastre de email: [email protected]