am nevoie de un raspuns, va rog!

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de florin_cristina22 cu 9 ani in urma.

am o fetita de 1 an si 8 luni si inca mai are pufuletz pe corp( spate, umeri,picioruse).Se va curata de acest pufuletz sau sa curatat deja si asta este definitiv?

Raspunsuri (2)

florin_cristina22

acum 9 ani

nu imi raspunde nimeni?

FreeStyle11

acum 9 ani

Se curata doamna, se curata, aveti rabdare, nu toti copiii sunt la fel.Acel "pufulet" dispare treptat sau poate sa mai ramana un pic, depinde de copil, insa va disparea pana va creste mai mare.Nu este nici o problema asta, stati linistita.