Ce poate fi?

Crampe nocturne ale piciorului

Postata de adrianagol cu 6 ani in urma.

De o saptamana simt din senin o caldura la nivelul piciorului stang, inepe de la degete pana la glezna. M-am uitat piciorul nu este cald in acea zona, nu prezinta umflatura, rosata sau senzatie de durere. Nu stiu daca am nimerit bine grupul, daca nu imi cer scuze.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/durerile-localizate-la-nivelul-piciorului_9082