Umflatura dureroasa mijlocul penisului?

Corpii cavernosi ai penisului

Postata de MembruMobileApp1514454026 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, va multumesc pentru timpul acordat.

De 2 zile mi a aparut, la mijlocul.penisului o umflatura dureroasa, galbui-rosiatica. Are o marime cam de 0.3 cm si doare doar la atingere. La o privire mai amanuntita pare ca are un lichid galben in interior, asemenea unui cos.

Ma puteti ajuta cu un sfat, tinand cont si de perioada in care ne aflam, nu prea pot merge la medic. Va multumesc inca o data.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/boli-cu-transmitere-sexuala