Dece nu pot tine penisul mereu activ?

Corpii cavernosi ai penisului Tulburari vasculare ale penisului

Postata de MembruMobileApp1494279874 cu 6 ani in urma.

Am doar 22 de ani problema este ca poate nu sunt destul de satisfacut in actul sexual in inceperea preludiului nu am nici o problema insa cand trec la actiune i-mi moare foarte repede daca nu ma grabesc sa introduc 99% moare inainte de penetrare alta problema este ca in timp ce execut miscarile incepe sa slabeasca in cazul in care nu simt o presiune pe penis adica vaginul este prea larg la fel incepe sa se inmoaie schimb pozitia cam 2 minute merge bine si dinou aceiasi problema.Pana acum un an nu am avut astfel de probleme tineam destul de satisfacator incat sa apuc sa i-mi dau drumul si sub 30 de minute nu dura,acum abea daca mai reusesc sa apuc momentul sa termim.Daca stiti in mare cam care este problema si ceva remediu va rog sa i-mi raspundeti.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686