DE ce este umflat penisul pe acolo pe unde mă urinez?

Corpii cavernosi ai penisului

Postata de MembruMobileAppcandeliciosenia cu 6 ani in urma.

Bună am 15 ani și de ceva timp am o problema destul de gravă zic eu. Pe unde mă urinez nu știu Cum se zice exact s-a umflat dar nu mă doar ma durut o perioada mica de timp dar a trecut și tot umflat este...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740