urgennnttt ajutati ma va rog

Contraceptie

Postata de Daniel109111467 cu 15 ani in urma.

problema este in felul urmator...in iunie am avut un contac sexual in urma caruia s a rupt prezervativul..am luat postinor 2 mi a venit aceea menstra falsa.in luna iulie pe 30 mi a venit dn nou menstruatia dar acum suntem in august 30 si nimic inca.oare de ce?sa fie iar o dereglare?problema este ca nu ma doare capul nu am sanii umflati nici un semn ca ar veni doar cosuri..am facut deja un test de sarcina care a iesit negativ dumneavoastra ce spuneti?multumesc

Raspunsuri (2)

Elena991510

acum 15 ani

durerea de cap nu are nici o legatura
mergeti la gineco

Bogdan246

acum 15 ani

Stai linistita daca ai luat postinor asta , depinde cand ai luat , dar daca ai luat dupa contact este ok, eu am incredere in postinor am folosit de multe ori , mult succes