un raspuns va rog

Contraceptie

Postata de anca433 cu 15 ani in urma.

Am o nelamurire,este posibil? In timpul actului sexual,prietenului meu i-a alunecat prezervativul dupa penis ,dar nu i-a iesit...Si vreau sa stiu daca e posibil ca ceva lichid spermatic sa fi iesit pe langa prezi prin alunecarea lui si sa fi ajuns in vagin.

Raspunsuri (2)

andrei178

acum 15 ani

Tu iti dai seama cel mai bine daca s-a intamplat sa se scurga sperma in vagin. Noi ce sa spunem....:)). Numai Bine!

morwena

acum 15 ani

Posibil da, posibil nu... prezervativul contine si spermicid pe suprafata lui dar nu stiu cat v-ar fi putut ajuta acest lucru... Cel mai bine ar fi sa iei pilula de a doua zi, asa previi sigur o sarcina nedorita.