Un mic ajutor...citeste, pls!

Contraceptie

Postata de Anisia D cu 14 ani in urma.

Ofer 3 blistere de Marvelon oricarei fete/femei aflate in necesitate. Sunt pastilute "in toata puterea valabilitatii" lor, primite de la un cabinet de specialitate. Eu nu le folosesc pentru ca mi-a fost facuta o alta recomandare de pastilute intre timp, de catre medicul specilist. Nu vreau sa le arunc, valoreaza totusi niste banuti si sunt sigura ca ar ajuta.
Daca le doreste cineva, sunt dispusa sa le ofer.
Aceasta ar fi adresa de e-mail la care ma puteti contacta:
[email protected]
Sanatate maxima tuturor!

Raspunsuri (3)

vio

acum 14 ani

marvelon 28 am luat si eu 1 an aproape.stiati k produc candida? eu nu mai skap de ea....am aproape un an de knd vreau sa raman insarcinata si nu reusesk....

alice dk

acum 13 ani

buna...asta a fost cea mai tare faza pe care am auzit.o pana acum...sincer...nu cred asa ceva !!! intra aici si poate te ajuta cu ceva sa scapi de ea si in acelasi timp sa.ti dai un rasp singura cam de la ce poate aparea! http://tratamente-naturiste.info/index.php/displayArticle/index/1/22/Candidoza
multa sanatate!!

soricik

acum 14 ani

esti sigura vio k marvelonul 28 produce candida?eu iau de 3 ani si nu am patit nimik...poate e alta cauza...