Un ajutor in ceea ce priveste Escapelle!

Contraceptie

Postata de MembruMobileApp150330210425673 cu 8 ani in urma.

Pe data de 27 iunie 2015 s-a intamplat "accidentul". Prezervativul s-a rup si am ejaculat in ea. La 1 ora dupa accident..maxim o ora jumate i.am administrat Escapelle. Pana in prezent mi.a zis ca a avut cateva reactii( dureri de cap ameteala balonare dureri de stomac crampe urinari fregvente( dar probabil ca are o infectie) ) iar astazi 2.07.2015a avut o sangerare. Mentionez ca are ciclul neregulat iar menstruatia i s.a terminat pe data de 21.06.2015 iar pe 27.06.2015 s.a intamplat! Ce sanse sunt ca sa ramana insarcinata? Am inteles ca minime!

Raspunsuri (1)

FluturNicoleta

acum 8 ani

Îmi pun aceeași întrebare și eu acum. Răscolesc tot internetul și nu știu ce să cred. Cum e la voi? Totul bine?