sterilet

Contraceptie

Postata de valentin-marin cu 13 ani in urma.

buna ziua! am si eu o intrebare mi-am pus sterilet acum doua saptamani ,de atunci sangerez intruna si ma doare burta rau ca si cum mi-ar veni menstruatia este normal? am o nastere prin cezariana nu am avorturi facute si nici sarcini pierdute am avut uteru mic iar doamna doctor mi-a bagat cu o zi inainte de a-mi pune steriletu o pastila de dilatare ca sa poata sa-mil puna. astept raspuns. va multumesc!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu cred ca e normal. Mergeti URGENT fie la doctorita dvs, fie la urgenta, in garda.