Se intampla ceva foarte ciudat cu mine, help

Contraceptie

Postata de diana275118059 cu 15 ani in urma.

am 22 de ani si , in ultimul an am inceput sa imi notez si sa am o situatie clara a menstruatiei mele, ea variaza intre 32 si 45 de zile cel mai tarziu a fost 45 de zile in luna iulie, de atunci cam la 32- 35 de zile, in luna octombrie nu mi-a venit si nici pana in ziua de astazi , am fost la medic acum 2 saptamani si mi-a spus ca am o infectie ma ustura cand urinam , mi-a dat un tratament cu antibiotice, acum nu mai am probleme , decat ca nu imi mai vine menstruatia, am facut un test de sarcina si a iesit negativ, de la ce poate fi ?? am sa mai consult medicul insa am un program foarte incarcat si nu prea stiu cand pot ajunge la medic, ce ar trebui sa fac ce investigatii???nu folosesc anticonceptionale de mai bine de 1 an , iar contactul sexual il facem catodata protejat catodata cu finalizare in afara vaginului, si totusi se intampla ceva cu mine,

Raspunsuri (1)

vlad26

acum 15 ani

Da, ar fi indicat sa mergi la un medic endocrinolog, problema cu siguranta este de natura hormonala.