Scurgeri maronii

Contraceptie

Postata de Lav,,, cu 12 ani in urma.

Buna...am o problema..si va rog sa-mi dati un raspuns!
In februarie,din pacate am facut un avort. Am fost la doctor si am decis sa iau anticonceptionale Karissa. Dupa avort primul ciclu l-am avut pe 1 Aprilie, am luat cele 21 de pastilute si azi, pe 25 aprilie mi-a venit ”ciclul”! am niste dureri foarte mari, dar scurgerea nu e rosie.e MARONIE.imi curge foarte putin si sunt mai multe cheaguri.
e posibil sa fi ramas insarcinata sau e normal?
va rog dati-mi un raspuns...sunt foarte ingrijorata

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

este ceva normal scurgerile si durerile le vei avea timp de 4 5 lini si e posibil scurgerile sa le ai si dupa dureri ai sa ai mult timp de acumincolo nu va mai fi cum a fost am trecut si euprin asta astai riscu avortului mult succes

Lav,,,

acum 12 ani

Multumesc Laura...Azi scurgerea e normala..si sunt un pic mai linistita!