sarcina

Contraceptie

Postata de margareta7106139 cu 15 ani in urma.

am folosit anticonceptionale timp de un an de zile fara intrerupere apoi urmatoarea cutie nu am mai folosito toata si am baut doar zece pastile din ea apoi le-am intrerupt si am avut menstruatia m-a tinut patru zile iar de cind am intrerupt anticonceptionalele sunt trei saptamini acum incerc sa ramin insarcinata cumpar teste dar imi ies tot negativ.ce sa fac,ca sa ramin insarcinata?va rog dak se poate sa imi raspundeti.cu tot respectul va multumesc pentru intelegere

Raspunsuri (2)

LAURA12106151

acum 15 ani

rabdare cel mai bine e sa asteptati sa treaca cateva luni ca organismul sasi revina dupa dozajul de hormoni

carmen586

acum 15 ani

buna.ai putina rabdare ca ramai imediat.eu am oprit pastilele in feb,in martie si aprilie mi-a venit ciclul iar apoi in mai am aflat ca sunt insarcinata.am 3 luni deja.multa bafta