Sarcina in timpul menstruatie

Contraceptie

Postata de peace_nature cu 13 ani in urma.

Am avut contact sexual neprotejat, el a ejaculat inauntru, iar asta s-a intamplat in a2a zi de menstruatie. Menstruatia nu este regulata. Sunt sanse mari sa raman insarcinata?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Mari nu sunt dar ele exista intotdeauna si e pacat sa riscati. Protectia se foloseste in permanenta.

moni

acum 13 ani

eu am auzit ca nu ramai insarcinata in timpul menstruatiei,mie chiar mi sa intamplat de multe ori sa ejaculeze in mine in timpul menstruatiei dar nu am ramas niciodata.