Sarcina extrauterina

Contraceptie

Postata de Danielaindre cu 10 ani in urma.

Buna, am o problema am inceput de curand sa iau anticonceptionale, am luat in primele 11 zile dupa care am uitat doua zile de ele, timp in care mi-a venit ciclul.. Sau ma rog.. Sangerez... Poate fi o sarcina extrauterina?? Mentinonez ca in zilele in care nu am luat pastilele nu am avut contact sexual si nici dupa...

Raspunsuri (2)

Ravi0

acum 10 ani

Sarcina extrauterina ,e in cazul in care menstruatia falsa te tine 1-2 zile slab cantitativ si scurgeri maronii .

Danielaindre

acum 10 ani

Poi .. A inceput de ieri.. E sp***a si maronie.. Ma gandeam ca e asa din cauza ca acum 13 zile am avut menstruatia normala..:(