salut

Contraceptie

Postata de Aurora8122775 cu 15 ani in urma.

Am si eu o mica problema.Am luat anticonceptionale iar cand am facut pauza aproape 3 luni de zile nu mi-a mai venit menstruatia.Am facut test,am fost la medic nu sunt insarcinata!!!Am facut analize(tsh si prolctina) care au iesit ok ,la control doctorita a spus ca sunt sanatoasa.Mi-a pornit menstruatia cu medicamente.De atunci a m-ai trecut o luna si menstruatia mea tot absenta e:(Daca ma pute-ti lamuri si pe mine pt ca nu inteleg daca totul e ok atunci care e probelma???Va multumesc!!!!

Raspunsuri (1)

Aurora8122775

acum 15 ani

Am si eu o mica problema.Am luat anticonceptionale iar cand am facut pauza aproape 3 luni de zile nu mi-a mai venit menstruatia.Am facut test,am fost la medic nu sunt insarcinata!!!Am facut analize(tsh si prolctina) care au iesit ok ,la control doctorita a spus ca sunt sanatoasa.Mi-a pornit menstruatia cu medicamente.De atunci a m-ai trecut o luna si menstruatia mea tot absenta e:(Daca ma pute-ti lamuri si pe mine pt ca nu inteleg daca totul e ok atunci care e probelma???Va multumesc!!!!