sa i au sau nu pastila de a doua zi

Contraceptie

Postata de mee cu 13 ani in urma.

nu am avut contact sexual doar atingeri iar el a ejaculat si atins putin prin parte inghinala este posibil sa raman insarcinata?

Raspunsuri (3)

daca

acum 13 ani

Daca ''''mititeii cu coada'''' ai iubitului tau sunt rapizi, alunecosi si penetranti astfel incat sa treaca prin piele, vei ramane insarcinata. Doamne! Multa lume p-----a exista si se inmultesc, ca le place .

Iuli

acum 13 ani

Nu era mai simplu si mai placut sa folositi prezervativ si sa fiti linistiti? Acum nu ai de unde sti, se poate intampla orice.

ina

acum 10 ani

nu!