risc de sarcina ?

Contraceptie

Postata de asdfasdf cu 9 ani in urma.

am avut un contact sexual cu prietenul meu. si-a introdus penisul de cateva ori in vagin, dupa care si-a pus prezervativul. dupa aproximativ o ora am urinat si am observat ca din vagin atarna un lichid vascos, de culoarea spermei, asemanatoare acesteia. am 15 ani si nu sunt in perioada fertila. ce este acel lichid si ce inseamna ?

Raspunsuri (1)

M

acum 9 ani

Inseamna ca ar trebui sa stai in banca ta copil needucat. ai 15 ani. cum sa intretii relatii sexuale..