probleme cu anticonceptionalele

Contraceptie

Postata de Adrian34104676 cu 15 ani in urma.

buna ziua....am inceput sa iau anticonceptionale acum o saptamana si problema e ca m-am simtit rau si le-am intrerupt dupa a 7a pastila....am avut dureri de picioare vreo 5 zile si imi este teama sa nu ma aleg cu tromboflebita...este posibil sa am ceva??? :(

Raspunsuri (1)

Emil120864

acum 15 ani

Iti recomand sa uiti de anticonceptionale(au foarte multe efecte secundare, cel mai important fiind posibilitatea de a nu mai avea orgasme) si sa te uiti pe site-ul www.actionlove.com. Acolo vei gasi o sumedenie de raspunsuri, au si altii probleme, acolo sunt solutii. Nu cauta raspunsuri la noi in tara, foarte multe chestii de natura sexuala se rezolva pe alte cai decat a merge la doctor. Nu in ultimul rand educa-ti partenerii sa nu mai ejaculeze. Ejacularea este de fapt cauza existentei anticonceptionalelor. Vei gasi pe site-ul respectiv o sumedenie de probleme din cauza lor ca eu m-am ingrozit. good luck