Prezervativ rupt in timpul actului sexual

Contraceptie

Postata de Lina333 cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Ieri, pe data de 31 august am avut un contact sexual cu prietenul meu, caruia i s-a rupt prezervativul. Mentionez faptul ca nu a ejaculat in mine, dar cu siguranta a existat lichidul seminal. In plus, astazi, urmatoarea zi dupa nefericitul eveniment, ar fi prima zi de menstruatie, dar inca nu am semne ca vine menstuatia, tinand cont ca in ziua precedenta ma dureau ovarele. Care este posibilitatea sa fiu insarcinata, chiar daca nu era in perioada de fertilitate?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna, daca nu erai in perioada de fertilitate, nu ai ramas insarcinata.