Pot schimba anticoncepționale zoely cu karissa?

Contraceptie

Postata de Alina cu un an in urma.

Buna ziua.vreau sa știu cât de bune sunt anticoncepționale zoely.te îngrași de la ele .eu am luat Karissa 2 ani .mulțumesc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este necesar sa discutati cu un medic specialist despre aceeasta tranzitie de la un tip de anticonceptionale la altul. Medicul poate evalua starea dumneavoastra de sanatate si poate oferi informatii cu privire la beneficiile si riscurile utilizarii acestor pilule contraceptive.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-si-efectele-secundare-asupra-celorlalte-viscere_1187