Pot ramane inscarcinata?

Contraceptie

Postata de ella.blooeyes cu 11 ani in urma.

Buna seara,am facut dragoste cu prietenul meu.si la sfarsit dupa ce a jeaculat ne-am dat seama ca prezervativul ramasese in vaginul meu.am introdus degetul l-am scos cam greu,,exista posibilitatea sa raman?tinand cont ca eu iau pastile antic. dar acum 7 zile am uitat sa iau 2 saptile..dar pe cele de saptamana asta le-am luat...

Raspunsuri (3)

ana

acum 11 ani

Cel mai sigur ia si "pastila de a doua zi", numita si contraceptie de urgenta, care te va proteja cel mai bine de o posibila sarcina. Iti recomand Escapelle. Sanatate!

ana

acum 11 ani

Iti recomand contraceptia de urgenta- pastila de a doua zi. Vezi Escapele. Asa scapi de toate grijile!

ella.blooeyes

acum 11 ani

fix acum jumate de ora am luat escapele..asa voi sta linistita.si nu imi voi face griji ca imi distruge viata la 20 de ani.multumesc frumos