Pot ramane insarcinata ,URGENT?

Contraceptie

Postata de Utilizator11526104385 cu 5 ani in urma.

Am avut sex protejat si spre dimineata cand m-am imbracat deja in haine peste aproximativ 30 de minute am simtit un desconfosr , am mers imediat la baie si am analizat ca asta asta un perzevativ , nu a fost lasat in vagin probabil cand m-am imbracam era in haine sau habar nu am , nu sunt pe data ferila, ce sa fac sunt sanse de a ramane insarcinata?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886