pot fi insarcinata

Contraceptie

Postata de adelinus cu 12 ani in urma.

iau anticonceptionale si am termanat al 2drajeu marti si deja trebuia sa imi vina menstruatia si ii a patra zi si luna trecuta mia venit menstruatia este posibil sa fiu insarcinata? de cand iau anticonceptionalele am avut dupa 7 zile ce le-am inceput si am respectat programul le iau la ora exacta si in fiecarezi si se poate sa fiu insarcinata?
sau imi intarzie din cauza ca in ultima perioada am fost stresata foarte mult

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Efectuati un test de sarcina si apoi il repetati dupa cateva zile.