postinor

Contraceptie

Postata de cu 14 ani in urma.

Buna Cristina,
Am auzit ca Celulele stem pot vindeca diabetul, acum depinde si ce fel de diabet ai. De ex. stiam ca pt cei cu diabet de tip 1 celule stem ar putea ajuta pacientii sa traiasca 4 ani fara a mai face injectii cu insulina. Dar nu stiu daca s-au dat drumul la aceste tratamente la noi in tara. Pe curand si asteptam vesti bune de la tine. Succes pe mai departe

Raspunsuri (3)

acum 14 ani

buna as avea o intrebare.Daca am luat cea de-a 2 mpastila POSTINOR la 11 si nu 12 ore dupa prima pastiluta, are ceva?

mikmok

acum 14 ani

Nu, nu are nimic. Succes

acum 14 ani

Citat:
Nu, nu are nimic. Succes

multumesc:*