pilula de a doua zi

Contraceptie

Postata de xany03x cu 12 ani in urma.

Am si eu o mica intrebare am luat aseara pilula de a doua zi era o singura pastila ...iar in seara asta sa spart prezervativul ce pot face trebuie sa cumpar alta sau isi face aia efectul

Raspunsuri (1)

dada

acum 12 ani

Nu trebuie sa faci abuz de pastila de a doua zi. Aceasta este o adevarata bomba hormonala care-ti da peste cap organismul. Nu este recomandata utilizarea ei prea des. Citeste prospectul si vezi consecintele.